Açılır Kapanır Tente

Açılır Kapanır Tente

Açılır kapanır tente özellikle yazları güneş ışıklarından korunmak amacıyla kişilerin tercihi haline gelmiştir. Özel tasarımlar ile üretimi gerçekleştirilen tentelerin, gergi sistemleri de özel bir şekilde hazırlanmaktadır.

Tente sistemleri pek çok hava koşullarına karşı ev ve dükkân gibi mekânların yıpranmasını engellemek adına kullanılmaktadır. Eskiden sadece bez bir sistem üzerinde kurulu olan tenteler, günümüzde otomatik açılır kapanır tente gibi birçok modele çevrilmiştir.

İstanbul Avrupa yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli bölgelerinde yaz veya kış fark etmeksizin her koşula uygun tasarımlı tenteler yapımı gerçekleşmektedir.

Açılır Kapanır Tente Sistemleri

Bahçe, teras, balkon, cam ve etkinlik alanlarında kullanılabilen açılabilir tente sistemleri rüzgâr, güneş ve yağmur gibi dış faktörlerden korunmak adına oldukça faydalıdır.  Bu nedenle kullanım alanlarındaki boyutlara bağlı olarak çeşitli açılabilir tente modelleri ile karşılaşmak mümkündür.

Açılır Kapanır Tente Modelleri

Uzaktan kumandalı, branda korumalı, motorlu ve otomatik açılır kapanır tente modelleri bulunmaktadır. Bunlar dışında cam sürgülü tenteler de mevcuttur. Özellikle gölgelendirme amacıyla kullanılan tenteler, müşterilerin talepleri doğrultusunda çeşitli modellere bürünebilmektedir.

Kahve içme, güneşlenme alanları, balkon ve teras çatı sistemlerinde çeşitli tente modelleri yaşam alanlarında konfor sunmak adına tasarlanmıştır. Bu alanlara uygun olarak da açılabilir tente sistemleri gelişmiştir.

Mafsallı Tente

Açılır kapanır sistemine uygun olması nedeniyle çokça tercih edilen mafsallı tente, çeşitli kumaş seçenekleri ile konfor sunmaktadır. Kumaşların su tutmaz, alev yürütmez ve soldurmazdır. Fiyat olarak da uygun olması tercih sebebidir.

Çift   Açılır Tente

Tekerlekli veya yere sabit bir şekilde tasarlanan bu tente sistemi, sağ ve sola ayrı mekanizmalar halinde gölgelik sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir.

Şemsiye

Bahçelerde sıklıkla kullanılan şemsiye tente, açılabilir tente sistemlerindendir. Hareketli veya sabit olması yanı sıra kişilerin kendi istekleri dâhilinde el yordamıyla açıp kapatma imkânı da bulunmaktadır.

Açılır Kapanır Teras Tente

Teras için açılır kapanır tente rüzgâr, güneş ve yağmurdan korunmak içindir. Terasa yapılabilecek tente sistemlerinde fazlaca model bulunmaktadır. Bu tentelere aydınlatma sistemleri ve buhar sistemleri yapılabilir.

Lara Pergola

Bombeli tavan sistemi üzerine yapılarak suları rahatlıkla kaydırmaktadır. Tek bir yana doğru açılır kapanır teras tente yapılarak istenilirse gökyüzünün keyfi, istenilirse de loş ortamın keyfi çıkartılabilir.

Zip Tente

Teras, bahçe ve balkon sistemlerinde de kullanılan zip tente; güneşlik işlevi görmektedir. Kapalı terasların yan kısımlarını da kapatmak amacıyla kullanılabilir.  Uzaktan kumanda sistemiyle kullanıcılarına rahatlık sunmaktadır.

Alüminyum Açılır Kapanır Tente

Alüminyum açılır kapanır tente, teras gibi yükseklerde rüzgâra karşı dirençli olması nedeniyle tercih sebebidir. Sağlam ve kullanışlı olması kullananlara büyük bir konfor sunmaktadır.

Açılır kapanır tente sistemine yerleştirilen aydınlatmayla ortamın ışık kaybı engellenmiş olunur. İstanbul ve Trakya çevresinde güvenilir teknik elemanlarla herhangi bir arızayla birebir ilgilenilmektedir.

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Manuel, uzaktan kumandalı, branda ve otomatik tente olarak seçeneklere ayrılarak çeşitli tente fiyatı sunulmaktadır. Tentenin genişliği, yüksekliği; malzemenin kalitesi, opsiyonlar, sabit veya hareketli tente sistemi fiyatları oluşturmaktadır.

Otomatik Açılır Kapanır Tente Fiyatları

İstanbul Avrupa yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka, Kırklareli il ve ilçelerinde radian pergola tente, kasetli tente, pencere tente ve klasik pergola tente yapılmaktadır. Bu tenteler de otomatik açılır kapanır sistemine sahiptir.

Otomatik açılır kapanır tente fiyatları, el yordamıyla açılabilen tentelere göre biraz daha yüksek meblağlar çıkartabilmektedir. Ancak otomatik sistemin hızlı ve kolay oluşu yaşam kalitesini arttırmaktadır.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.