Otomatik Tente

Otomatik Tente

Otomatik tente en basit tabiri ile çoğu kişi tarafından elektrikli tente olarak da bilinen bir tente biçimimizdir.

Otomatik tente sistemleri kendiliğinden açılıp kapanabilen, müşterilerimizin gölgelik ve güneşlik gereksinimlerinde tercih ettikleri bir sistemdir. İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere, İstanbul ve çevresine hizmetimiz mevcuttur.

Otomatik Tente Sistemleri ve Modelleri

Otomatik tente sistemlerimizde birçok farklı alana uygun materyaller ile oldukça dayanıklı ürünler bulmanız mümkündür. İşimizin temelinde müşteri memnuniyeti ve kaliteyi baz aldığımızı bilmenizi isteriz. Kafe, restoran, konut ve işetmeleriniz için balkon, teras, bahçe ve camlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz otomatik tente sistemleri mevcuttur.

Otomatik Tente Sistemleri

Otomatik tente sistemleri, kumandası ile tek tuşla bulunduğunuz alanı daha kullanışlı hale getirmek üzere kurulmuş bir sistemdir. Uzun yıllar boyunca ve ilk kurulduğu günde ki gibi hiçbir deforme olmaksızın aynı konforla kullanabileceğiniz ürünlerimiz hayatınıza kolaylık sağlayacaktır.

Otomatik tente kurulumu yapmadan önce müşterimizle karşılıklı istişare yaparız. Bunun sebebi müşterimizin ne tür bir beklenti içerisinde olduğunu öğrenmek ve bu tente modellerinin istediği alana en uygun olanına karar vermektir.

Nereye ve ne amaçla kullanılmak istendiğini belirledikten sonra metrekare ölçülerimizi alırız ve kullanılacağı yerin dekorasyonuna uygun bir renk belirleyerek kurulum işlemini tamamlarız.

Otomatik Tente Modelleri

Sektörün lider firmalarından biri olan işletmemiz tarafından hizmete sunulan birbirinden kaliteli ve farklı alanlara uygun otomatik tente modelleri mevcuttur. Sizin yapmanız gereken tek şey hangi amaçla kullanmak istediğinizi belirlemek. Örneğin, balkonda veya terasta güneşten yağmurdan korunmak için mi ya da bir dükkanın önünü kapatmak için mi kullanılacağı çok önemlidir. Bu sebeple de farklı alanların kullanımına uygun birçok modelimiz mevcuttur. Bunlara:

  • Pergola tente
  • Mafsallı tente
  • Otomatik tente
  • Motorlu tente gibi örnekler vermek mümkündür.

Teras İçin Otomatik Tente

Teras için kullanıma en uygun tente modelimiz pergola tente modelidir. Bu modelin kurulumu yapılmadan önce kurulumun yapılacağı terasa uzman ekip kadromuz keşif amaçlı gider. Bazı sorunların ve iklim şartlarının sonuçları düşünülerek, rüzgarın şiddetine ve ağırlık basıncına kadar hesaplanıp en doğru kurulum sağlanmaktadır. Teras için otomatik tente yaptırırken tercihen açılır kapanır veya ışıklı ışıksız olarak da yaptırabilirsiniz.

Balkon Otomatik Tente Modelleri

Balkon için kullanıma en uygun olan tente modeli mafsallı tente olmaktadır. Yağmur, kar, güneş ve rüzgar gibi dış etkenlerin olumsuzluklarını en aza indirgeyip daha konforlu bir yaşam sürdürmeniz için mafsallı tenteyi seçmenizde fayda vardır. Kurulumu da oldukça kolay olan mafsallı tente ile bulunduğunuz ortama şıklığı ve konforu aynı anda getirebilirsiniz. Ayrıca balkon tente modelleri ve fiyatları da her zevke ve bütçeye uygundur.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente fiyatları elbette ki elle açılır tente fiyatları kıyaslamasına göre biraz daha farklıdır. Bunun nedeni elle açılanlara göre daha şık, kapsamlı ve konforlu olmasıdır. Kaliteyi birinci planda tutmamıza rağmen İstanbul ve çevresinde otomatik açılır kapanır tente fiyatları piyasaya göre uygundur.

Otomatik Tente Metre Fiyatları

Otomatik tente metre fiyatları kullanılan malzemeye ve metrekareye göre değişim göstermektedir. Bu hizmeti verdiğimiz başlıca il ve ilçeler; Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli’dir.

Otomatik Raylı Tente Fiyatları

Raylı otomatik tente, çevresine çeşitli kapatma sistemleri uygulanarak kışın tamamen kapalı ve yazın açık hale getirilen bir sistemdir. Otomatik raylı tente fiyatları kullanıldığı alanın yapısına ve metrekaresine göre değişmektedir.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.