Teras Tente

Teras Tente

Teras tente modelleri ile güneşli ve yağmurlu havalarda mekan önleri için çok daha konforlu bir koruma alanı oluşturuyoruz.

Bu tente modellerinin ilk tercih nedeni güneşten korunma, gölgelik amaçlı olmaktadır. Fakat tercihen müşterilerimize iklim şartlarından korunmak ve ısı yalıtımı amaçlı şeffaf teras tenteleri de yapmaktayız. Terasa uygun birkaç farklı modelimiz mevcuttur. En kaliteli ürünlerimizle ihtiyacınız doğrultusunda çalışma yapmaktayız.

Teras Tente Modelleri

Teras tente yaptırmak isteyen müşterilerimizin isteğine ve terasın yapısına en uygun modeli seçip kurulum yapmaktayız. Teras için yapılabilecek birkaç farklı tente çeşitleri mevcuttur. Bunlara örnek vermek gerekirse:

  • Otomatik tente
  • Pergola tente
  • Motorlu tente

Şeffaf branda gibi modelleri kullanım amacına uygun şekilde kurulum yaparak hizmetinize sunmaktayız.

Teras İçin Tente

Teras için tente seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kullanım amacınız olmalıdır. Tenteyi güneşten korunmak için mi yaptırmak istediğinize veya ısı yalıtımı amaçlı mı yaptırmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu konuda uzman ekip kadromuz ile birlikte istişare yaparak doğru kararı uygulayarak ilerleyebilirsiniz. Teras tente modellerinden sizin terasınız için en uygun olanını bulmanızda fayda vardır.

Açılır Kapanır Teras Tente

Daha çok gölgelik amaçlı yapılan teras tente modelleri açılır kapanır olmaktadır. Teras için açılır kapanır tente yalnızca gölgelik yapması için kullanılmaz. Aynı zamanda iklim şartlarına karşı koruması için de tercih edilmektedir. Yağmur, kar rüzgar gibi iklim şartlarında da açılır kapanır tente modeli işinize yarayacaktır.

Teras İçin Otomatik Tente

Terasınız için otomatik bir tenteye ihtiyacınız varsa pergola tente sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Kumandalı sistemle dilediğiniz gibi açıp kapayabileceğiniz bu sistemi uzun yıllar boyunca ilk günkü konforla kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve konforu bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle de tüm ürünlerimizde büyük bir özveriyle çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.

Teras Kapatma Tente

Terasınızı bir tente ile kapatmak istiyorsanız bunu iki şekilde yapabilirsiniz. Birincisi kalıcı olarak kapatma, ikincisi ise açılır kapanır kapatma sistemidir. Eğer müşterilerimizin kalıcı olarak kapatmasının özel bir nedeni yoksa biz açılır kapanır kapatmayı tercih etmelerini öneririz. Çünkü isteğe bağlı olarak teras tente açıp kapatabildiğinizde her koşula uygun olarak kullanım alanı genişlemiş olacaktır.

Teras Pergola Tente

Teras tente sistemi olarak en fazla tercih edilenlerden biri pergola tente modelidir. En büyük konforu uzaktan kumandasıyla oturduğunuz yerden tek tuşla açıp kapayabilecek olmanızdır. Teras pergola tente modellerimizi dilediğiniz gibi çeşitlendirebilirsiniz. Aydınlatmalı veya düz yaptırabilir ve terasınıza en uygun materyalden yaptırabilirsiniz.

Teras Tente Sistemleri

Terasını kapatmayı düşünen her müşterimizin isteğine ve bütçesine uygun bir sistemimiz mevcuttur. Teras tente sistemlerinin içerisinde en yaygın olarak kullanılanları pergola ve mafsallı tente sistemleridir. Özellikle teras kapama sistemlerine çok uygun olan bu iki sistemi de terasınızın şekline ve koşuluna uygun olarak en iyi şekilde çalışmaktayız. Müşterimizin konforu önceliğimizdir.

Teras Tente Fiyatları

Teras tente fiyatlarımızı belirleyen birtakım özellikler mevcuttur. Bunlardan ilki ve en önemlisi tente sistemlerimizin uygulanacağı alanın metrekaresidir. Bunun dışında kullanılan malzeme, tentenin modeli ve istenilen ekstra özelliklerin olup olmaması fiyatı belirlemekte önemli rol oynamaktadır.

Motorlu Teras Tente Fiyatları

Terasına motorlu tente yaptırmak isteyen müşterilerimizin yapması gereken ilk şey materyali belirlemek olmalıdır. Çünkü kullanılan malzemenin materyali fiyatı belirlemekte büyük önem taşır. Bununla birlikte kurulum yapılacak terasın metrekaresi de çok önemlidir. Teras tente ve birçok farklı tente modellerimizi İstanbul ve çevresinde tüm hızıyla kurulum yapmaktayız.

İstanbul Avrupa Yakası ilçeleri ve çevre illerinde hizmet vermekteyiz. Bunlar; Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Çorlu, Edirne, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli’dir.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.