Tente Fiyatları

Tente Fiyatları

Tente fiyatları birçok farklı materyale, alana ve metrekareye göre farklılık gösterebilmektedir. Fiyatları belirleyen en önemli unsurlardan biri metrekaredir.

Fiyatlar birçok unsura göre değişkenlik gösterebilir.  Tentenin yapıldığı şehire ve ilçelerine göre bile fiyat farkı olabilmektedir. Firmamız İstanbul Avrupa Yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka, Kırklareli’ne hizmet vermektedir.

Balkon Tente Fiyatları

Balkon tente fiyatları balkonda kullanılan materyalin kalitesine ve alanın metrekaresine göre değişmektedir. Balkonda açılır kapanır tente şekli kullanılması önerilmektedir. Dayanıklılığı açısından ve göz alıcı tasarımlarıyla firmamız ilk tercih edilenler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tenteler hem manuel hem de otomatik olarak oldukça fazla kullanılmaktadır. Manuel olanı otomatiğe göre daha ekonomik olmakla birlikte her iki modelin de fiyat hesaplaması kullanılan materyallere ve kullanıldığı alanın metrekaresine göre değişmektedir.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tenteler genellikle kafe ve restoranların kapılarının veya camlarının üzerinde gölgelik yapması açısından tercih edilmektedir. Müşterilerimizin dükkanlarının dış cephe rengine uygun modeli ve rengi tasarlayarak görselliği ile ayrı bir hava katmasını sağlamaktayız. Körüklü tente fiyatları kullanılan alanın metrekaresine göre değişmektedir.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tenteler uzaktan kumada ile açılıp kapanma özelliğine sahiptirler. Bu nedenle diğer tente fiyatları ile karşılaştırıldığında hem fiyat hem performans açısından bir farklılık olması mümkündür. Müşterilerimizin konforu baz alınarak çalıştığımız bu sistem en çok tercih edilen sistemlerimizdendir.

Pergola Tente Metrekare Fiyatları

Pergola tente fiyatları metrekare hesabı yapılmaktadır. Pergola tentenin birçok farklı kullanım alanları mevcuttur. Pergola sisteminde hem farklı materyal seçeneği çok fazla olup, hem de tercihen aydınlatma dahil edilebilir.

Tente Branda Fiyatları

Tente branda fiyatları çok fazla çeşide sahiptir. Araçlardan şeffaf brandalara kadar birçok farklı alanda kullanılan tente fiyatları kullanıldığı materyalin kalitesinden metrekaresine kadar fiyat performans değişikliği gösterebilir.

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente adını görüntüsünden almaktadır. Körüklü tente şekline sahip olan bu tentenin körüklüden farkı tamamen bombeli ve yuvarlak oluşundan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimiz genellikle butik kafe tarzı küçük alanlı yerlere bu sistemi tercih etmektedirler. Bu sistemle hem olumsuz hava koşullarıyla baş ederken hem de mekanlara daha sıcak bir atmosfer kazandırılmaktadır. Bu tentenin fiyatı kullanıldığı alanın çapına göre değişim göstermektedir.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente sistemlerimiz uzun yıllar boyunca müşterilerimize hizmetini sunduğumuz modellerimizdendir. Kasetli tente fiyatları kullanıldığı materyallere göre değişim sağlamakla birlikte kullanıldığı alanın metrekaresi de fiyatı belirlemekte etkendir.

Kasetli sistemde kaset adı verilen materyal ile iskelet yapısı sayesinde kapalıyken çok az yer kaplar. Açıldığında ise istenilen uzunluğa çok rahat bir şekilde ayarlanabilir ve kolay kurulumu ile özellikle kafe ve restoran bahçelerinde çok sık tercih edilir.

Pergola Tente Fiyatları

Pergola tente fiyatları yukarıda da bahsettiğimiz üzere kullanıldığı alanın metrekaresine göre belirlenmektedir. Piyasada pergole olarak da geçebilen bu sistem, son dönemlerin en sık kullanıldığı sistemler arasındadır. Sağlam ve şık olan tasarımlarımız sayesinde bu tente modelini uzun yıllar boyu ilk günkü konforla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teras Tente Fiyatları

Terasta kullanıma uygun materyaller ve mukavemette olan bu sistem yağmur kar demeden her türlü olumsuz hava koşullarına direnç göstermektedir. Teras tenteleri genellikle otomatik tercih edilmektedir. Teras tente fiyatları kullanıldığı alanın metrekaresine, otomatik ya da manuel olmasına ve ürün kalitesine göre değişmektedir.

Açılır Tente Fiyatları

Açılır tenteler tek yönlü olup, hem manuel hem de otomatik olarak açılıp kapanabilen bir sistemdir. Açılır tentelerin fiyat skalası ilk olarak manuel veya otomatik oluşuna bağlı olup, kullanıldığı alanın metrekare çapına göre de değişiklik gösterebilir.

Branda Tente Fiyatları

Branda tenteler çok fazla kullanım alanına sahip olmakla beraber müşterilerimizin isteği doğrultusunda en uygun olan tasarımı gerçekleştirmekteyiz. Branda tente fiyatları kullanıldığı alanın metrekaresine göre değişim gösterir. Branda tente sistemlerine İstanbul Avrupa Yakası ve çevre ilçe ve illerde de hizmet vermekteyiz.

Gölgelik Tente Fiyatları

Görevi isminden de belli olacağı üzere güneşten korunmak ve gölge yapmasını sağlamak amaçlı kullanılan sistemdir. Gölgelik tente sistemi ile kafe ve restoranların bahçelerinde, yazlık evlerin balkon ve bahçelerinde, villaların havuz üzerinde ve verandalarında da karşılaşmak mümkün olmaktadır. Bu sistemde fiyatlandırma birçok farklı unsura dayanmaktadır. Buna örnek vermek gerekirse:

  • Manuel ya da otomatik oluşu
  • Körüklü ya da körüksüz oluşu
  • Kasetli veya kasetsiz oluşu
  • Aydınlatmanın olup olmaması

gibi birçok farklı sebepten dolayı fiyatta değişiklik görmek mümkündür.

Elektrikli Tente Fiyatları

Elektrikli tenteler genellikle büyük boy tentelere kullanılırlar. Çünkü devasa boyuttaki tenteleri kol gücü ile manuel olarak kapatıp açmak oldukça zor olacaktır. Müşterilerimizin tercihi doğrultusunda çok büyük olmayan alanlara da kolaylık olması açısından elektrikli, diğer adı ile otomatik tente kullanılabilmektedir. Elektrikli tente fiyatları kullanıldığı alanın genişliğine ve metrekaresine göre değişir. Bu nedenle net bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır.

Katlanır Tente Fiyatları

Katlanır tenteler genellikle kafe ve restoranların bahçelerinde veya verandalarında kullanılan portatif tente sistemidir. Bu tentelerin dört köşesinde ayakta durmasını sağlayan bacakları bulunmaktadır. Tıpkı bir şemsiye gibi açılıp kapanabilen bu tente sistemi de kullanılan ürünün kalitesine ve boyutuna göre değişim göstermektedir. Katlanabilen tenteler plajlarda da karşınıza çıkabilmektedir.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Bu tente sistemimizde yine genellikle bir yerden başka bir yere taşınabilecek bir yapıda olmaktadır. Ortasındaki mekanizmaya tıpkı iki kanat gibi bağlı olan bu sistemde ister manuel isterseniz de otomatik çalışma sağlayabilmekteyiz. Kullanıldığı alanın ölçüsüne göre fiyatlar değişim göstermekle birlikte portatif oluşu ile de sıkça tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Tente Çadır Fiyatları

Tente çadırları katlanabilen bir sistemde olup yine portatif bir yapıya sahiptir. Bir yerden başka bir yere taşınabilen genellikle çardak görevi üstlenen bu sisteme açık alanlarda ki düğünlerde, piknik alanlarında ve büyük bahçesi olan restoranlarda rastlamak mümkündür. Tente çadır fiyatları kullanıldığı alanın büyüklüğüne göre değişim gösterir.

Tente çadırlar yağmur yağıştan korunmaya çok uygun değildir genellikle güneşten korunmak ve bulunduğu mekana estetik bir görüntü sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Çok ağır olmayışı sebebi ile şiddetli yağmur ve karlı havalarda çok kullanışlı olmamaktadır.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.