Dükkan Önü Tente

Dükkan Önü Tente

Dükkan önü tente, tente sistemleri özelikle işletmeler için vazgeçilmez bir yapıdır. Bir çok dükkanda da bu sistemi görmeniz mümkündür. Hemen hemen her sektörde rastlamak mümkündür.

Dükkân önü tente, işletmenin tercihi ve kendini yansıtmasına bağlı olarak en doğru tente modeli seçilir. Bu sistemler oldukça kullanışlı ve herkesin gönül rahatlığıyla yaptırdığı sistemlerdir. Cafe, restoran, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar ve pek çok işletme türünden hem alan hem de vitrin kaplama sistemleri olarak tente uygulamalarını görmek mümkündür.

Teraslar, balkonlar, verandalar, kış bahçeleri ve tüm açık alanlarda da uygulanabilen tente sistemleri manüel ve otomatik olarak üretimi yapılmaktadır.

Dükkân Önü Tente Modelleri

Dükkan önü tente modelleri, modern şehir hayatının küçücük yerlere, küçücük odalara sığdırdığı insanlar, dışarda hava almak gökyüzünü görmek semtin doğal dokusuna daha yakın olma gereksinimi duyarlar. Yoğun iş ortamı ve kalabalık ortamlar insanlarda bazı ihtiyaçların doğmasına sebep oluyor. Bu ihtiyaçların bir tanesi dış yaşam alanı oluşturmasıdır. Sadece dükkanlar, işletmeler değil dış mekan ihtiyacı evlerin balkonlarında, bahçelerinde bu sistem tercih edilir.

Hem alanın dekorasyon özelliklerine göre hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modeline göre seçilir. Tasarım edilecek ürünlerin manüel veya otomatik sistem özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran türü işletmelerde sıklıkla kullanılan ve özellikle soğuk havalarda açık alanların konforlu kullanmaları için tasarlanır.

Kasketli tente sistemleri, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde sıklıkla kullanılan sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri kullanım alanın özelliklerine göre seçilebilir. Dükkân önü tente modelleri şu şekildedir:

  • Pergola sistemler
  • Sürgü cam modelleri
  • Mafsallı tenteler
  • Dekoratif tenteler
  • Motorlu tente
  • Otomatik tente
  • Çift taraflı tente
  • Körüklü tente
  • Kasetli tente
  • Şeffaf katlamalı tente

Dükkân Önü Açınır Kapanır Tente

Dükkân önü açınır kapanır tente, şirin ve sevimli küçük ebatlarda bir dükkana sahip olabilirsiniz. Dükkanın giriş kısımları yalnızca bir kaç kapı ve pencereden oluşabilir. Bu sevimli görüntüyü devam ettirmek ve aynı zamanda işletmenizin giriş kısmını koruma altına almak için dükkan önü tente yaptırabilirsiniz. Hem şık bir görüntü sağlar hem de dükkanınıza koruma sağlar.

İki çeşit tente bulunur. Sabit tenteler ve açılır kapanır tentelerdir. Sabit tenteler daha uygun fiyatlıdır. Açılır kapanır tenteler daha kullanışlıdır. Diğer bir adıyla otomatik tente olarak geçmektedir.

Dükkân Önü Tente Fiyatları

Dükkân önü tente fiyatları tentelerin ebatları da fiyat konusunda ciddi bir değişiklik göstermektedir. Dükkânın önü ne kadar genişse tentenin de fiyatı o seviyeye yüksek olacaktır. Eğer tenteler firmaya, işletmeye özel olarak üretiliyorsa, firmanın logosunu ya da ismini taşıyorsa fiyat da ona göre artacaktır.

Standart üretimin dışına çıktıkça fiyat konusunda da artış yaşanır. Büyük şehirlerde daha sık rastlanan dükkan önü tente sistemleri, İstanbul Avrupa Yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşkaya, Kırklareli üretim yapılmaktadır.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.