Gölgelik Tente

Gölgelik Tente

Gölgelik tente günümüzde pek çok işletmenin vazgeçilmez konfor sistemleri arasında yer alır. Restoran ve işletmeler, oteller, etkinlik alanları gibi açık pek çok alanda bu tente sistemleri tercih edilmektedir.

Gölgelik tente çeşitli dış etkenlerden ve hava şartlarından korumayı sağlayan tente sistemleri, temel olarak güneşlik forumunda bulunurlar. Güneşten korumak için bez, branda, çadır gibi ürünler ile üretilen tente zamanla daha fonksiyonel kullanım seçenekleriyle dizayn edilmiştir.

Tente Gölgelik

Tente gölgelik mekanları daha şık ve daha hoş gösteren tente sistemleridir. Herhangi bir yapı ruhsatı almaya gerek olmadan tüm alanlarda da kullanım olanağı sağlar. İşletmeler için ekstra bölüm sağlayan tente sistemleri, kolay kullanım özellikleri ile de zahmetsiz kullanım konforu sağlar.

Gölgelik Tente Fiyatları

Gölgelik tente fiyatları, gölgelik tente ürünleri yenilikçi bir üründür. Yerleşim alanları fazla olan şehirlerde özellikle İstanbul Avrupa Yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşkaya, Kırklareli gibi yerlerde gölgelik tente kullanımı oldukça yaygındır.

Kamp Gölgelik Tente

Kamp gölgelik tente isminden de anlaşılacağı gibi güneşten, onun yaydığı zararlı ışınlardan korunmak için tasarlanan ve kullanılan üründür. Kamp gölgelik tente son zamanlarda oldukça fazla kullanılıyor. Bunun nedeni tercih edilen yere hem dekoratif açıdan hem de koruma amaçlı olarak uyum sağlanmasıdır.

Bahçe Çardak Tente Gölgelik Kamelya

Bahçe çardak tente gölgelik kamelya yaz ayının gelmesiyle havaların ısınmasıyla birlikte birçok alanda işlev gösteren yerlerde yapılıyor. Bunlardan en önemlisi açık alanlar şahsi yaşam ve çeşitli yaşam alanlarında kullanılıyor. Bizlerde açık alanda vakit geçiren ve keyif alan kişileriz. Aynı zamanda güneşe maruz kalmamak için çeşitli yöntemler kullanarak korunan bireyleriz. Mevcut güneşten korunmaya yarayan, bunaltmayan ve hava basıncını düşürmeyen tenteler son zamanlarda hem adı daha çok duyulmaya hem de daha da çok rağbet görmeye başladı .

Balkon Gölgelik Tente

Balkon gölgelik tente balkonlar için tasarlanmış tente sistemleridir. Evimizin çoğu zamanını balkonlarda geçiririz. Evlerimizin balkonlarına ayrı bir şıklık katan bu tente sistemi, aynı zamanda da güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında balkonlarımızı kullanabilmemiz oturabilmemiz için olanak sunmaktadır.

Bahçe Gölgelik Tente

Bahçe gölgelik tente birçok tente sistemine uyarlanmaktadır. Her bir tente modelinin farklı bir havası olduğu düşünülürse arasından birini seçmek de zorlaşacaktır. Kullanılan kumaş sayesinde renk solmaksızın uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

Tente ve Gölgelik

Tente ve gölgelik özellikleri şu şekildedir:

 • Tamamen güneş ışınlarından koruma amaçlı üretilmiştir.
 • Kaliteli, dayanıklı kumaştan üretildiği için kullanışlıdır.
 • Uzun yıllar kullanabiliyor.
 • Kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
 • Güneş ışınlarından renk solması mümkün değildir.
 • İstenilen boy ve ebatlarda üretilebiliyor. Bu da pek çok alanda kullanılmasına olağan sağlıyor.
 • Uzun yıllar kullanılabilir.
 • Tercihe göre farklı renk çeşitleri bulunabiliyor.

Gölgelik Tente Plaj Şemsiyesi

Gölgelik tente plaj şemsiyesi yaz mevsiminin olmazsa olmazıdır. Birçok çeşit renk ve modellerden oluşur. Birçok çeşit vardır.

 • Açılıp kapanabilir
 • Şemsiye tente
 • Güneşlik tente
 • Kumsal tente

Tente Gölgelik Şemsiye

Tente gölgelik şemsiye balkon, pencere, teras, dükkanların ön kısımlarında kullanılır.

Katlanır Gölgelik Tente

Katlanır gölgelik tente istenilen ölçülerde yapılan tenteler balkon, teras ve bahçeler için kullanıma uygun olan tente sistemleridir.

Traktör Gölgelik Üst Tente

Traktör gölgelik üst tente çiftçilerin daha çok tercih ettiği traktörlerinin üstünü sıcaktan ve hava şartlarından koruduğu tente sistemidir. Oldukça kullanışlıdır. Çoğu traktörde de bulunmaktadır.

Araba Gölgelik Tente

Araba gölgelik tente arabalarımız güneşten, yağmurdan, birçok doğa olayından etkilenmektedir. Dış boyası zarar görmektedir. Bunu önlemek için de tenteler kullanılmaktadır. Bu sayede araçlar sıcaktan, yağmurdan etkilenmemektedir.

Tente Gölgelik Kamp

Tente gölgelik kamp, doğa tutkunlarının olmazsa olmazı kamptır. Dağda bayırda kamp yaparlar. Kampın da olmazsa olmazı tente gölgeliktir. Aşırı sıcaktan korur.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.