Elle Açılır Tente

Elle Açılır Tente

Elle açılır tente, bu tente sistemleri adından da anlaşılacağı üzere el yardımı ile açılan tente sistemleridir. Halk arasında klasik tente olarak da bilinir. Eski usul tente sistemleridir.

Elle açılır tente, sadece yağışlı kötü havaların değil, güneşli sıcak havaların da kurtarıcısı olmazsa olmazı  olan tenteler üretiliyor. Şahsi olarak üretilmiş olan, tasarlanan tente sistemleri dış mekanların konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar. Havanın kötü olduğu şartlarda durumuna göre anında kapanacak olan bahçe için otomatik tente sistemleri tercih etmeniz sizin için daha uygun ve daha konforlu olacaktır. Tentenin yapımında kullanılacak olan malzeme tente çeşidine göre değişiklik gösterir. Genel olarak kaliteli olan yalıtım malzemelerden yapılı olanları tercih etmenizi öneririz.

Elle açılır tente sistemleri bir çok avantajları vardır:

  • Yağmur ve kar yağması durumunda elektronik sistemlerin zarar görme ihtimali vardır veya ıslanma durumunda çalışmayabilirler. Fakat elle açılır tente sisteminin böyle bir tehlikesi bulunmamaktadır.
  • Elektronik sistemler hırsızların ilgisini daha çok çekmekte ve daha sık hırsızlık olayı yaşanmaktadır. Fakat elle açılır tente sistemi daha zor açılabildiği için çoğu hırsız için uğraşmaya değmez bir sistem olmasından dolayı büyük riskler taşımaz ve daha az hırsızlık vakaları görülür.
  • Elektrik ya da elektronik sistemlerin kurulumları, takipleri ve kullanımları daha zor ya da korunması kolay değildir. Bundan dolayı da eski nesil tente sistemleri kullanabilir.
  • Oluşturulan dekoratif ortamlarla alakalı olarak daha hoş bir görüntü elde etmek için tercih edilebilir sistemlerdir.
  • Kurulum maliyetleri göz önüne alınırsa  elektronik sistemlere göre daha kolay kurulum yapılır.
  • Kurulum maliyetlerinin fiyat açısından değerlendirilirse daha uygun fiyatlı olması
  • Sahip olunan işletmelere daha kolay kullanım hizmeti vererek konfor sağlamaktadır.
  • Nostaljik özelliklere sahip olması ile birlikte ayrı bir hava katarak daha dekoratif olması
  • Genel olarak bakıldığında bu tür sistemler kullanışlı olması, kolay kurulması, maliyetlerin uygun olması gibi bir çok faktörden dolayı tercih edilebilmektedir.

Elle Açılır Tente Fiyatları

Elle açılır tente fiyatları, güneş ve yağmur gibi aşınmaya neden olabilecek tehditlerden korunmak amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Pek çok tipte kullanılan tente sistemleri kullanım alanları genellikle belli başlı şeylerdir. İşletmelerin çoğunda örnek verecek olursak kafelerde, çay bahçelerinde, iş yerlerinde, evlerde, evin bahçelerinde kullanılan ürünlerdir. İşlev olarak şemsiye ile benzer işlevi görür.

Çeşitli malzemelerden tente sistemi yapılabilmektedir. Ancak en iyi malzemelerden oluşan tente sistemleri işin uzmanından alınmalıdır. Çünkü işinin ehli olanlar, yıllardır bu iş ile uğraşmış olan kişiler tente üretimi için doğru şekilde yönlendirme yapabilmektedir.

Elle açılır tente fiyatları, gerek firmaya göre gerek kullandığı malzemeye göre yapmak istediği tente çeşidine göre kullanılan kumaşa göre fiyat değişiklik göstermektedir. Bu tente sistemleri otomatik tente sistemlerine göre daha ekonomik ve daha uygun fiyatlıdır. Bundan dolayı daha çok tercih edilebilir.

Elle Açılır Tente Fiyatları İstanbul

Elle açılır tente fiyatları İstanbul, teknoloji gün geçtikçe ilerlese de bazı kesimler için hem de maddi yönden daha ekonomik olduğu için eski usul yöntemler tercih edilmektedir. Bundan dolayı elle açılır tente sistemleri müşteriler tarafından kullanılmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz gibi teknoloji sayesinde kendi açılıp kapanabilen, elektrikli ya da özel yazılımlı tente sistemleri olsa da halen eski usul manüel tente sistemlerde oldukça rağbet görmektedir.

Özellikle büyük şehirlerde İstanbul Avrupa Yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşkaya, Kırklareli gibi şehirlerde üretim yapılmaktadır.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.