Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf branda ekonomik bir branda çeşididir. Hızlı çözüm arayan müşterilerimiz için birebir uygun olan bu sistemde çok kaliteli ve hızlı sonuçlarla gereken yerlere kurulumunu sağlamaktayız. Bu tip brandalar her mevsim kullanılabilir ve isminden de belli olacağı gibi saydamdır.

Şeffaf Naylon Branda

Kullanılan alanlarda çok hızlı bir şekilde ısı yalıtımı sağlayan şeffaf brandalar genellikle dış mekanlarda, kafelerde, balkon ve teras gibi yerlerde tercih edilir. Kafe ve restoranlarda sigara içme bölümlerinin ayrılması ile daha çok artan şeffaf branda açık olan veranda ve balkonları kapatmak, yaz ve kış bahçelerinde mevsime uygun amaçlı kullanmak ve daha birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

Balkon Şeffaf Branda

Kurulumu çok kolay olan balkon şeffaf branda balkonların ve verandaların kapanmasında kullanılan bir sistemdir. Bu tip branda balkon ölçülerine uygun bir şekilde hazırlanıp balkon kapatma amaçlı kurulum sağlanır. Özellikle kış aylarında balkonlarını kapatmak isteyen müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.

Şeffaf Branda Perde

Şeffaf branda perde isminden de belli olacağı üzere perde gibi raylı sürgülü bir sistemle yürütmeli olarak kullanılmaktadır. Daha çok fabrikalarda, hastanelerde ve yine tercihen kafelerde kullanılmaktadır. Metrekare hesabı ile çalıştığımız bu sistemde yine kurulumu oldukça pratik bir şekilde yapıp, teslim etmekteyiz.

Dış Mekan Şeffaf Branda

Dış mekan şeffaf branda aklınıza gelebilecek birçok dış mekanı kapatmak ve izole etmek amaçlı kullanılmaktadır. Müşterimizin tercihine göre ister fermuarlı isterse perde şeklinde yapabilmekteyiz. Bu branda kullanım amacıyla genellikle dış mekanlarda kullanılmaktadır. Her türlü iklim şartlarına uygun kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Cafe İçin Şeffaf Branda

Şeffaf branda kullanım alanlarından biride kafelerdir. Kafelerde kullanım alanları şöyledir:

  • Varsa dış mekan kısmını özellikle kış aylarında kapatmak
  • Sigara içilen ve içilmeyen bölümleri belirlemek
  • Bahçe bölümünü cafeye dahil etmek
  • Restoran ve kafe iç içeyse ayırmak amaçlı tercih edilmektedir.

Cafe için şeffaf branda tercihleri genellikle fermuarlı olarak tercih edilmektedir. Özellikle kafelerde şeffaf tercih edilmesinin bir diğer sebebi de müşteri ve garson ilişkisinin aksamadan devam etmesidir.

Kışlık Şeffaf Branda

Şeffaf branda kullanım amacı genellikle kışın soğuktan korunmak ve ısı yalıtımı sağlamak için olmaktadır. Kışlık olan branda daha kalın ve mukavemetli bir yapıya sahip olarak üretmekteyiz. Çünkü kışın yağmur, kar, rüzgar, gibi doğal etkenlere karşı koruması önemlidir. Kaliteli şeffaf brandalarımız sayesinde dış mekanlarınızı adeta bir duvar örülmüşçesine sağlam ve dayanıklı hale getirmekteyiz.

Teras Şeffaf Branda

Teras şeffaf branda tercih edenler genellikle teras katta olan restoranlar, oteller ve konutların terasları olmaktadır. Gerek kışın iklim şartlarından gerekse yazın akşam serinliğinden korunmak amaçlı yapılan brandalarımız her zamanki gibi kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda fiyatlarının diğerlerine göre daha ekonomik olduğunu söylemek mümkündür. Fakat belirli bir fiyat söylemek doğru olmaz çünkü kullanıldığı yerin metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Fermuarlı Şeffaf Balkon Branda Fiyatları

Şeffaf brandaların fiyatını diğer belirleyen de kullanılan materyallerdir. Bir brandanın kalın veya ince olması ve fermuarlı olup olmaması fiyatı belirler. Balkonlar metrekare olarak daha küçük olduğundan pek fazla maliyetli olmayacağı söylenebilir.

Şeffaf Branda Balkon Kapatma Fiyatları

Balkon kapatma fiyatları fazla maliyetli değildir. Kesin bir ücret söylemek doğru olmaz. Kapatılan balkonun metrekaresine göre fiyatta değişir. Balkon kapatma hizmeti verdiğimiz başlıca il ve ilçeler; İstanbul Avrupa Yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli’dir.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.