Bahçe Tentesi

Bahçe Tentesi

Bahçe tentesi, sıcak yaz günlerinde güneşten korunmak adına özellikle yazlık yerlerde tercih edilen bir tente çeşididir. Bahçe gölgelik tente ve bahçe balkon tentesi sayesinde ailecek yenilen yemek vakitlerinde bunaltıcı sıcaklardan kaçınarak eğlenceli anlar yaşanabilir.

İstanbul Avrupa yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli bölgelerinde müstakil evlerin bahçesine kolay ve kaliteli bir kurulum sayesinde müşterilere keyifli anlar sunulmaktadır.

Otomatik Bahçe Tentesi

Bahçedeki güzel anlarınızda yağmur ve güneşin etkisi altında kalmamak adına otomatik bahçe tentesi tercih edilebilir. Oturduğunuz yerden uzaktan kumanda sistemi ile bahçe tentesi sistemini hareketlendirilebilir. Gölge alanlar ya da güneşlenme alanları yaratmak adına yeni oturma düzenleri yaratılmaktadır.

Ev ve iş yeri bahçelerinde dinlenme alanları olarak kullanım avantajı sunmasının yanı sıra doğa güzelliklerinin seyrine dalmak da ayrı bir keyif verecektir. Arkadaş ve aile ortamında her türlü hava koşullarına karşı keyifli anlar yaşamak herkesin hakkıdır.

Meva pergola tente modeli son dönemlerde tercih edilen bir tente sistemidir. Akşam vakitlerinde hoş bir ortam yaratmak için aydınlatma sistemleri kullanılabilir. Sürgülü yani açılır kapanır tente sistemine sahip olan bu bahçe tentesi, yıldızları seyretmenize de yardımcı olacaktır.

Bahçe Balkon Tentesi

Bahçe balkon tentesi olarak kullanılabilen çeşitli tente sistemleri bulunmaktadır. Bunların genel amacı bahçeye çıkan balkonların üzerini kapatmaktır. Bu sayede açık alan gölgeliği yaratmış olunacaktır.

Bahçe balkon tentesi sistemlerinde kasetli tente kullanımı yaygındır. Manuel bir şekilde açılıp kapanma özelliği göstermesi ve basit kurulumu olması nedeniyle maliyet açısından da oldukça uygun bir tente çeşididir. Tente kumaşı akrilik bir kumaştan seçilerek su tutmayan bir özellik göstermektedir.

Yaz ve kış bahçesi alanlarında kullanıma uygun olarak tasarlanan sürgülü tente sistemi de günümüzde çoğu evde kullanılmaktadır. Ayrıca bu özellik bahçeye şık ve zarif bir görüntü katmaktadır. Öyle ki, bahçedeki belirli alanı dört cepheli ve üst bölge olmak üzere tente ile kapatıldığında bir ev havası dahi yaratılabilir.

Çift açılır bahçe tentesi de AVM bahçelerinde ve çay bahçelerinde tercih edilen bir numaralı tentelerdendir. Bunun nedeni tek bir sistem üzerinde sağ ve sol olmak üzere iki yana birden gölgelik açılabiliyor olmasıdır.

Basit kullanıma sahip olan şemsiye tente ise herkesin rahatlıkla kullanabileceği teknik bir yapıda olması kolaylık sunmaktadır. Ağır, uçmayan yapısı sayesinde yazlık evlerin ve iş yerleri bahçelerinde tercih edilebilmektedir. Opsiyon olarak güneş enerjili aydınlatma sistemleri eklenebilmektedir.

Bahçe Gölgelik Tente

Su, güneş ışıkları, mevsimsel toz ve yağışlardan korunmak amacıyla bahçe gölgelik tente sistemlerini iş yerleri başta olmak üzere çoğu evde görmek mümkündür. Bahçe gölgeliklerinin temizliği de son derece kolaydır. Tentenin çevresini ve iç kısımlarını senede bir veya iki kez detaylı bir şekilde nemli bezle temizlendiğinde tente eskimeyecektir.

Bahçe tentesi kullanılmadığı zamanlarda yıpranma olmayacaktır. Brandalar ve sürgülüler katlanabilir. Tahta tente yaptırdığınız bahçe tenteleri ise yağmur ve güneşten dolayı çürümeye maruz kalmayacağına emin olabilirsiniz. Firma olarak kaliteli ve sağlam ürünler üretilmesi müşteri memnuniyeti adına her şeyden çok önemlidir.

Bahçe Tente Fiyatları

Tente yapımı ve kurulumunda uzman ekibiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunan firma, çeşitli il ve ilçelerde de hizmet vermektedir. Bunlar; İstanbul Avrupa yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli’dir.

Bahçe tente fiyatları, tente yapılacak alanın metrekaresi ve modelin maliyetine göre değişir. Bahçe tentesi, sanıldığı kadar maliyetli değildir. Ancak müşterinin isteklerine bağlı olarak fiyatlandırma sisteminde artma ve azalmalar görülebilir.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.