Tente Çadır

Tente Çadır

Tente çadır daha çok güneşin verdiği zararlı etkilerden korunmak amacıyla üretilmiş çadırlardır. Tente çadır kullanım alanları son derece geniş olup, kurulumları da bir o kadar kolay olmaktadır.

Tente çadır fiyatlarının uygun olması sebebiyle de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çoğu etkinlikte ve organizasyonda korucu görevi nedeniyle akla gelen ürünler arasında yer almaktadır. İftar çadırı, kamp çadırı gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Tente Çadır Fiyatları

Tente çadır fiyatının belirlenmesinde çadırın büyüklüğü, malzemenin kalınlığı, kalitesi gibi birçok faktör etkili olmaktadır. Kişiler zevkleri ve bütçelerine göre çadır tente tercihinde bulunabilirler.

Pandemi döneminin yaşanmasıyla birlikte daha izole bir yaşam tarzı benimsenmiştir. Birçok kişi tatilini otelde geçirmek yerine çadır kurarak geçirmeyi tercih etmektedir. Fiyatların belirlenmesinde bu yoğunluk da göz önünde bulundurulmaktadır.

Çadır tente fiyatı metre üzerinden belirlenmektedir. Kişiler çadırda kalacakları kişi sayısına göre çadır büyüklüğünü belirleyerek tercihte bulunabilirler. Daha detaylı bilgi almak isteyenler firmamızla görüşme sağlayarak ihtiyaçlarına en uygun ürünü bulabilirler.

Katlanır Çadır Tente

Yaz aylarının da gelmesine bağlı olarak katlanır çadır tente daha çok rağbet görmektedir. Hızlı kurulumunun yanında katlanıp araca konulabilme özelliği nedeniyle en çok tercih edilen çadır çeşitleri arasında yer almaktadır.

İstanbul’da oturanlar İstanbul Avrupa yakasında bulunan, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar ve Avcılar bölgelerimizdeki şubelerle iletişime geçerek, istekleri ve beğenileri doğrultusunda çadır tercihinde bulunabilirler.

İstanbul’un yanı sıra Tekirdağ’da yer alan Çorlu, Çerkezköy ve Gümüşyaka şubelerimizle de gerekli irtibat sağlandığında firmamız tarafından, çadır tente desteği alınabilmektedir. Kırklareli şubemizde de gerekli tüm hizmetler isteyen müşterilere verilmektedir.

Katlanır çadır tente pek çok alanda kullanım kolaylığı nedeniyle aranılan ürünler arasındadır. Sağladığı avantajlar;

  • Hemen her türlü zemine uygulanabilir olması,
  • Kurulumunun 1-2 dakika içerisinde gerçekleştirilebilmesi,
  • İçerisindeki ısıtıcılar ve aydınlatmalar nedeniyle dört mevsim kullanım imkanı sağlaması,

Gibi özellikler tente çadır tercihinde en önemli faktörleri oluşturmaktadır.

Çadır Çardak Tente

Üzeri kapalı ve yan tarafları açık bir şekilde tasarlanan çadır tente, özellikle bahçeli evlerde daha çok tercih edilmektedir. Yan taraflarının açık olması hava koşullarında herhangi bir etki sağlamazken, güneşten gelen zararlı ışıkların engellenmesinde önemli derecede rol oynar.

Gölgelik olarak da nitelendirilen çadır oldukça hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Özel günlerini dışarıda kutlamak isteyenlerin tercihleri genelde çadır tente olmaktadır. Çadır çardak tentelerde tam duvar ve yarım duvar seçenekleri de yer alıyor olup, bu tercih tamamen kişilerin tercihlerine bağlı olarak değişmektedir.

Çadır çardak tentelerde doğada daha fazla ve keyifli vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Bunun yanında çadır tente bahçeye ayrı bir hava katarak hoş bir görünüm kazanmasına da yardımcı olacaktır.

Güneşlik Tente Çadır

İsminden de anlaşıldığı üzere güneşlik tente çadır güneşin zararlı etkilerinden kurtulmak için tercih edilen çadırlardandır. İç ortamın kapalılığından ziyade bahçesinde zaman geçirmek isteyenler sıklıkla bu tür çadır tente tercihinde bulunmaktadır.

Birçok boy ve ebatta bulunan çadırlar, kişilere ihtiyaçlarından çok daha fazlasını sunmaktadır. Firmamız üretimini gerçekleştirdiği çadırlarla, birçok kişiye yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Firmamızla iletişime geçildiği takdirde hem ürünler hakkında, hem de fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alınabilmektedir.

Güneşlik çadırlar belirli bir kalıba ve şekle göre düzenlenebildiği gibi, kişilerin özel istek ve ihtiyaçlarına göre de tasarlanabilmektedir. Güneşten korumasının yanı sıra su geçirmez özelliği ile de son zamanların en çok tercih edilen çadır modelleri arasında yer almaktadır.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan bu çadırlarda hızlı ve kolay bir kurulum gerçekleştirilmektedir. Tente çadır üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli oluşu ürünü uzun yıllar kullanmaya olanak sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde en kaliteli ürünlere ulaşarak hem zamandan tasarruf yapmak, hem de uygun fiyatlı en iyi ürünü almak mümkün olmaktadır.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.