Tente Branda

Tente Branda

Tente branda sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup, daha çok spor salonları, halı saha kapatma, bahçe ve cafe gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Tente branda uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olması sebebiyle yapı sektöründe de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Tente branda daha çok çadır malzemelerini ifade etmek için kullanılan genel bir kavramdır.

Tente Branda Fiyatları

Branda tente fiyatları ürün özelliğine göre ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy’de yer alan şubelerimizde branda tente ile ilgili uygun fiyatlı ürünleri bulmak mümkün olmaktadır.

Ürünün kalitesinin yanı sıra üretiminde kullanılan malzemelerin niteliği de fiyat belirlemesinde önemli ölçütlerdendir. Bazı ürünlerin yurt dışından geliyor olması ve brandaların montajında kullanılan malzemelerde de bu fiyat kapsamında yer almaktadır.

Tekirdağ yanı sıra İstanbul Avrupa Yakası ve Kırklareli’nde yer alan şubemizde de müşterilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak ürün ve hizmet sağlanmaktadır.

Branda Tente Malzemeleri

Tente branda malzemeleri suya karşı dayanıklı olmasının yanında, her türlü hava olayına karşı naylon niteliğinde fakat daha dayanıklı malzemeleri içermektedir. Brandalar kendi içerisinde farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Kullanılacak olan alana göre branda tercih edilmektedir.

Tente Branda Metre Fiyatları

Brandalar kalınlık, incelik ve bunun gibi bazı özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlandırma metre üzerinde yapılmaktadır. Kimi brandalar su geçirme özelliğine sahipken, kimileri ise kesinlikle su geçirmez malzemelerden üretilmektedir. Branda tente fiyat belirlemesinde bu hususta oldukça önemli olmaktadır.

Branda tente metre fiyatlarının belirlenmesinde brandaların büyüklüğü ve montajı yapılacak olan yerin de önemli rolü vardır. Asma germe brandalar oldukça büyük alanların kapatılmasında kullanılmaktadır. Dolayısıyla metre olarak hesaplandığında yüksek rakam çıkmaktadır. Bunların montajında da gerekli tüm malzemeler fiyat belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır.

Tente Branda Renkleri

Brandaların kullanım alanları, tercihler ve ihtiyaçlar renk seçiminde etkili olan faktörlerdir. Firmamız bünyesinde yer alan branda renkleri her ihtiyacı karşılayacak düzeyde üretilip satışa sunulmaktadır.

Renkli brandaların yanı sıra evin dışında kalan restaurant, otel gibi alanlarda şeffaf brandalar tercih edilmektedir. Bir nevi bölme görevi de gören bu brandaların diğer renkli brandalara göre fiyatları oldukça yüksektir.

Şeffaf renkli brandalar dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretildikleri için uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. En önemli özelliklerinden biri ise içerisi ve dışarısını net bir şekilde gösteriyor olmasıdır. Kullanım alanları oldukça geniştir.

Branda Tente İstanbul

Firmamız İstanbul Avrupa yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar ve Avcılar ilçelerindeki şubelerinde branda hizmeti vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen çalışmalarıyla her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Tente Branda Sistemleri

Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde güneşten ve güneşin zararlı etkilerinden korunmak adına branda tente daha sık tercih edilir olmaktadır. Firmamız ihtiyaçların belirlenmesi konusunda müşterilerle fikir birliği yaparak en uygun ve kaliteli ürün sunumunu gerçekleştirmektedir.

Branda tente maliyetleri brandanın kullanım alanının büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Brandanın kalın veya ince oluşu, rengi, büyüklüğü bu bağlamda farklı olmaktadır. Brandalar; akrilik kumaş, meç kumaş, pilsa kumaş, polyester kumaş, şeffaf mika kumaş olarak çeşitli şekillerde bulunmaktadır.

Her bir branda tente kumaşın kullanıldığı alanlar farklıdır. Akrilik kumaşlar lekeyi az tutan ve kolay yıkanabilen kumaşlardır. Renk seçeneklerinin bol olması onun en çok tercih edilen brandalar arasında olmasını sağlamaktadır.

Meç kumaşlar kuvvetli rüzgarların etkili olduğu yerlerde kullanılıp, güneş ışığını geçirmeyen özelliğe sahiptir. Pilsa kumaş dış ortamdan koruma amacıyla tercih edilen kumaş türüdür. Polyester kumaş daha çok giyim sektöründe kullanılan nemi düşük çeken bir kumaş türüdür.

Şeffaf mika kumaşlar ise daha çok yurt dışından ithal olarak getirilen park, bahçe gibi alanlarda kullanılan yüksek maliyetli tente branda çeşididir. Firmamızla iletişime geçerek zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun branda tente tercih edebilmek mümkündür.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.