Balkon Tente Fiyatları

Balkon Tente Fiyatları

Balkon tente fiyatları bahçe ve teras için hazırlanılan tentelerden daha uygun maliyettedir. Açılır kapanır bir sistem üzerine hazırlanan tenteler, balkonu güneşten ve su akıntılarından korumaktadır.

Açılır kapanır tente sistemleri, İstanbul’un çeşitleri bölgelerinde ve Trakya’nın en gözde illerinde oldukça sık kullanılmakta. Özellikle işletmelerde kullanılan tente sistemleri, müşterilerini hava koşulları karşısında mağdur etmemek adına bu sistemleri yaptırmaktadır. Balkon tenteleri el yordamıyla açılması nedeniyle fiyat açısından kişileri çok zorlamamaktadır.

Pek çok tente modeline göre kurulum ve yapım kolaylığı sebebiyle düşük maliyetli olması da kaçınılmazdır. Hava koşullarının zorlu şartlarını gidermek amacıyla bahçe tentesi kullanımı birçok konuda kişilere kolaylık sunmaktadır.

Balkon Tente Modelleri ve Fiyatları

Tente fiyatları balkon üzerinden ölçü alınarak hesaplanır. Yapılacak imalatın kapsamına ve metrekare hesabına göre uygun açılır kapanır tente fiyatları oluşmaktadır. İstanbul ve Trakya’nın çeşitli illerine göre fiyat farklılıkları olasıdır.

Hareketli körüklü tente, dekoratif karpuz tente, branda tenteleri, dikey tente ve benzeri olan balkon stor tenteleri balkon için en uygun tente modellerindendir. Bahsedilen balkon tente modelleri arasında da fiyat anlamında farklılıklar olduğunu bilmek gerekir.

Kumaş kalitesi, tasarım, kullanım amacı ve alan genişliği tente fiyatlarında değişiklikler sunmaktadır.

Dekoratif Karpuz Tente

Şık tasarımlı olması nedeniyle özellikle pastane gibi iş yerlerinde kullanılan bu açılır kapanır tente, makara sistemi ile çalışmaktadır. Özel ölçüler alınarak tasarlanır. Zarif bir görüntüye sahip olmasını yanı sıra ekonomik ve uzun ömürlüdür.

Dikey Tente

Otomatik ve manuel sistemi bulunan dikey tente, mekânlara gelen güneş ışıklarından korunmak amacıyla güneşlik görevini görmektedir. En dar alanlarda en çok tercih edilen sistemlerden bir tanesidir.

Kurulumunun kolay olması ve şık bir görünüş sunması ev sahiplerinin de hoşuna gitmektedir. Cam balkon üzerine gölgelik oluşturması için kullanılan bu tentelerin maliyeti az ve yapımı kolaydır. Bu nedenle balkon tente fiyatları çok fazla bir maliyet çıkarmayacaktır.

Balkon Branda Tente Fiyatları

Balkon için tente fiyatları, kullanılacak alanın genişliğine ve istenilen açılıma göre değişmektedir. Mafsallı ismi de verilen balkon branda tente fiyatları, tüm balkon tentelerine göre daha uygun bir fiyat sunmaktadır.

Uzun yıllardır ilk tercih olarak kullanılan branda tente, kullanım kolaylığı ve basit yapısı nedeniyle seçilmektedir. Zaman içerisinde gelişen teknoloji ile birlikte polyester kumaş türlerinin su emmeyen, soldurmayan ve rüzgâra karşı dirençli olan bir kumaşa dönüştüğünü söylemek mümkün.

Balkon Körüklü Tente Fiyatları

Balkonunu panjur ya da camla kapatmak istemeyen kişilerin tercih sebebi olan balkon körüklü tente fiyatları kullanıcılarının cebini de zorlamamaktadır. İstanbul ve Trakya’nın nemli alanlarında balkonu tamamen kapatmak bunaltıcı olabilmektedir. Bu sebeple tente kullanımı hava alışverişi açısından da büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Butik vitrini, karavan gölgeliği, otel ve ev balkonlarında dekoratif olarak istenilen renk ve kumaş çeşidinde tente yaptırmak balkonlara hava katmaktadır. Otomatik olmaması nedeniyle balkon tente fiyatları müşterilerine yüksek meblağlar çıkarmamaktadır.

Balkon Stor Tente Fiyatları

Tıpkı dikey tente modellerinde olduğu gibi dar alana sahip ancak tente yaptırarak konfor yakalamak isteyen kişiler için tasarlanmış olan balkon stor tente fiyatları, modeli nedeniyle biraz daha farklı fiyatlandırmalar çıkarmaktadır. Ancak bu durum sağladığı konfor ile göz ardı edilebilir.

Otomatik balkon stor tente modeli de bulunan bu tentenin diğer balkon tente fiyatları açısından elbette ki farklılık sunmaktadır. Fiyatlandırma, storun kumaş cinsine ve kalitesine göre artış veya azalış gösterir. Güneş ışıklarını %100 kesen balkon stor tente, balkonunuzda sizlere alan bırakır.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.