Pergola Tente

Pergola Tente

Pergola tente açılıp kapanma özelliği ile her türlü iklim koşullarına karşı koruma sağlayan ve birçok farklı alanda kullanımı mümkün olan bir tente çeşidimizdir.

Pergole tente sitemlerimiz de bunlardan yalnızca bir tanesidir. Yüksek kaliteli ve ergonomik ürünlerimiz ile dilediğiniz zaman hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle teras ve bahçe gibi gerektiğinde açılıp gerektiğinde kapanması istenen açık hava mekanlarında kullanılır. Müşterilerimizin konforunu ilk sırada tuttuğumuz tente sistemlerimiz ile birçok farklı alanda hizmet vermekteyiz.

Pergola Tente Sistemleri

Pergola tente sistemleri olarak kullanıldığımız alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Havuzlarda
  • Kış bahçelerinde
  • Restoranlarda
  • Teraslarda

Verandalarda kullanıma uygundur. Pergola tente malzemeleri iklim şartlarına ve doğal afetlere karşı oldukça dayanıklıdır ve estetik bir görünüme sahiptir. Pergole  tente modeli olarak tercihen ister ışıklı isterseniz de ışıksız olarak tasarım yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte birçok farklı materyal, renk ve model seçeneği ile zengin içeriğe sahip olan pergola tente sistemlerimiz her zevke ve bütçeye uygun oluşu ile de tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Pergole Tente Modelleri

Pergole tente sistemlerinin nerelerde kullanıldığı hakkında kısa bahsetmiştik. Kullanım alanlarına göre model farklılıkları yapılabilen pergole tente modellerimiz ile size geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Birçok farklı modele sahip pergola tente modelleri tercihe göre ahşap, alüminyum, branda gibi farklı materyaller kullanılarak da tasarlanmaktadır.

Uzman ekip kadromuz sayesinde sizinle hem istekleriniz üzerine bilgi alışverişi sağlayıp hem de sizi daha doğruya yönlendirmek açısından bir hizmet vermekteyiz. Amacımız size hem uzun vadeli kullanabileceğiniz hem de konforunuzdan ödün vermeyeceğiniz bir hizmet sunmaktır.

Pergole Tente İstanbul

Pergole tentelerimiz İstanbul Avrupa Yakası ve çevresinde hizmet vermektedir. Pergola tente tercih ettiğiniz zaman sadece İstanbul’da değil bazı çevre illerde de hizmet sağlamaktayız. Pergole tente İstanbul içi ve çevresinde hizmet verdiğimiz il ve ilçeler şu şekildedir; Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Gümüşyaka ve Kırklareli’dir.

Pergola Tente Fiyatları

Çalışma ilkelerimizin başında yer alan ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Size istediğiniz konforu sağlarken uzun vadede kullanım imkanı da sağlamaktayız.

Ergonomik kullanıma da uygun olan pergole tente fiyatları veya pergola tente sistemleri fiyatları kullanıldığı alanın metrekaresine ve kullanılan malzemeye göre değişim göstermektedir. Bu nedenledir ki tente pergola fiyat olarak kesin bir ücrete tabi tutulamaz.

Kullanılan malzemenin kalitesinden tutun da kullanıldığı alanda oluşan başka deformasyonlar sebebi ile ekstra bir işlem gereksinimi bile fiyat değişikliğine sebep olabilmektedir. Piyasaya göre hem kaliteli hem de ekonomik olmamız, siz sevgili müşterilerimiz tarafından ilk tercih sebebi olmamızı sağlamaktadır.

Pergola Tente Metrekare Fiyatları

Pergola tente fiyat hesaplamalarımız metrekare hesabı ile olup, çalıştığımız ortamın yapısına göre ve kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Tente pergola sistemlerimiz oldukça fazla tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır.

Bunun nedeni ise birçok açık alanda kullanıma uygun olmasıdır. Üstelik renk seçeneği skalamızın fazlasıyla geniş olması sebebi ile kullanılan alana en uygun rengi belirleyerek görüntü bütünlüğünü de bozmamış oluruz.

Pergola tente metrekare fiyatları oluştururken ilk olarak pergole tentenin uygulanacağı alana uzman ekip kadromuzu yönlendirip mekanda keşif yapmalarını sağlıyoruz. Bazı zamanlarda müşterilerimiz çevresinden duymuş olduğu yanlış bilgiler ile bize ulaşmaktalar.

Uzman ekibimiz müşterimizin istekleri doğrultusunda olabilecek en uygun materyali ve seçeneği değerli müşterilerimize sunarak daha konforlu bir yaşam alanı oluşturmayı hedeflemektedir.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, Tente Fiyatları ve Tente Modelleri sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.