hakkımızda

Deniz Tende Branda

18 yıldır sürekli büyüyen ve gelişen Deniz Tente Branda firmamız, yılların verdiği tecrübeye dayanarak en iyi hizmeti müşterine sunmayı amaçlamaktadır. Gerek teknolojinin sağladığı imkanlar, gerekse müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler firmamızın daha da kapsamlı bir hal almasına olumlu katkılar sağlamaktadır.

Mutlu müşteri memnuniyeti esaslı çalışan profesyonel ekibimiz, onların isteği ve zevkleri doğrultusunda çeşitli hizmetler vermektedir. Dekorasyona ve görselliğe önem verenler için birbirinden farklı tente modelleri hizmete sunulmakla birlikte, uygun tente fiyatları ile bütçeyi zorlamadan ihtiyaçları karşılamak mümkün olmaktadır.

Yaz aylarına girilmesiyle beraber farklı amaçlar doğrultusunda tenteler de firmamız tarafından satışa çıkarılmıştır. Dükkan ve iş yeri tenteleri için tente branda, dükkan önü tente, şeffaf branda, otomatik tente, açılır kapanır tente modelleri bulunmaktadır.

Bunun yanında bahçeli evleri de düşünen Deniz Tente Branda firmamız, hemen her ihtiyacı karşılayacak şekilde hareket etmektedir. Gölgelik tente, güneşlik tente, elle açılır tente, bahçe tentesi modelleri bulunmaktadır.

Balkonlar ve teraslar için ise, balkon tentesi, teras tente çeşitleri yer almaktadır. Uygun fiyatlı balkon tente fiyatları balkonlarında daha fazla zaman geçirmek isteyenler için büyük bir alternatif olmaktadır. Farklı ihtiyaçlar için tente çadır, mafsallı tente, körüklü tente, kasetli tente, karpuz tente ve pergola tente çeşitleri kaliteli malzemelerden üretilerek kaliteli hizmet almak isteyenlere sunulmaktadır.

Mutlu müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan firmamız, bu temele dayalı faaliyet sürdürmektedir. Temelinin bu denli sağlam olması onun, ileriki zamanlar için de büyük bir referans olmasını sağlamaktadır.