Tente Modelleri

Tente Modelleri

Tente modelleri birçok farklı çeşitte ve farklı kullanım alanlarında uygulanan bir sistemdir. İşyeri ya da evlerde 4 mevsim konforu sağlayan üründür.

Modellerimize birkaç örnek vermek gerekirse:

  • Güneşlik tente modeli
  • Otomatik tente modeli
  • Pergole tente modeli
  • Araç tente modeli
  • Kasetli tente modeli
  • Büyük tente modeli
  • Açılır kapanır tente modeli

Güneşlik Tente Modelleri

Güneşlik tente modelleri ile dış mekanlarınızdaki güneş alan kısımlara ister elle açılıp kapanan isterseniz de otomatik kumandayla açılıp kapanan modeller yapabilmekteyiz. Güneşlik tente modelini seçerken dikkat etmeniz gereken yer tentenin metrajının uzunluğu olmalıdır. Çünkü güneş batana kadar ki sürede nereye kadar güneş aldığını tespit etmeniz gerekebilir.

Otomatik Tente Modelleri

Otomatik tente modellerimizi kullanacağınız alana göre çeşitlendirmekteyiz. Terasa, balkona veya bahçeye kullanabileceğiniz otomatik tentelerin, kullanımına en uygun materyaller seçilir ve böylelikle uzun ömürlü bir kurulum yaparken şıklığa da önem vermiş olursunuz. Otomatik kurulum yaptıracağınız yerin görselliğini bozmayacak renk ve materyallerle çalışmaktayız.

Teras Tente Modelleri

Teras tente modelleri yaptıracak olan müşterilerimize önereceğimiz ilk şey iklim şartlarına ve özellikle rüzgarın şiddetine uygun bir model seçmeleri gerektiğidir. Teraslar yüksek yerlerde olduğu için rüzgarın şiddetine daha fazla maruz kalmaktadırlar. Uzman ekip kadromuz rüzgar sarsıntısından bile oluşabilecek her türlü sıkıntıyı hesaplayarak kurulum yapmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Pergole Tente Modelleri

Pergole tente modelleri son dönemlerde çok fazla tercih edilen türlerdir. Hem sağlamlığı hem de görselliği sebebiyle teras, bahçe ve verandalarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Pergole tente modellerinde dilerseniz aydınlatma da kullanabilirsiniz. Üstelik uzaktan kumandasıyla tek tuşla oturduğunuz yerden açıp kapatabilirsiniz.

Araç Tente Modelleri

Araç tente modelleri özellikle kamyon, kamyonet ve tır gibi büyük ve yük taşıyan araçlara kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise taşınan yükün iklim şartlarından ve tozdan etkilenmemesidir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ister katlamalı isterseniz de sabit açılır kapanır kapılı şeklinde tente brandalar yapmaktayız.

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli sistemdeki tente modelleri her hava koşuluna karşı dış mekanlarınızı korumaya yönelik bir sistemdir. Birçok farklı kasetli tente modeli bulunmasına rağmen hepsi birbirinden şıktır ve kullanıldığı yere uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimizin konforunu baz alarak yapmış olduğumuz çalışmalarımızdan müşterilerimizin memnun olmama durumu söz konusu dahi değildir.

Büyük Tente Modelleri

Bu tente modeli genellikle bahçelerde, giriş verandalarında ve otellerin havuzlarında kullanılmaktadır. Büyük tentelerin otomatik yöntemlerle çalıştığını belirtmek isteriz. Büyük tentelerin manuel olarak kullanımı konfor açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Dış etkenlerin göz önünde bulundurularak kurulumu yapılan büyük tente modelleri uzaktan kumandalı sistemleri ile oldukça konforludur.

Açılır Kapanır Tente Modelleri

Açılır kapanır tente modelleri iki farklı şekilde kullanılabilir. Hem manuel olarak elle açılıp kapanabilen hem de uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanabilen tente modeli mevcuttur. Kullanıldığı alanın boyutuna ve şekline göre her ikisi de konforlu olabilirken, son dönemlerde otomatik sistemlere ilgi artmaktadır.

Dükkan Tente Modelleri ve Fiyatları

Dükkanların girişlerinde kullanabilecek tente modelleri hem açılır kapanır hem de sabit olabilmektedir. Görselliği ve farklılığı ile dikkatleri üzerine çekecek iklim şartlarına göre kullanım kolaylığı sağlar ve dükkanınızın görselliğine ayrı bir şıklık katar. Bu tenlerin ücretleri kullanıldığı alana ve metrekareye göre değişim göstermektedir.

Balkon Tente Modelleri ve Fiyatları

Balkon tentelerinin en büyük kullanım alanı yağmur, kar, rüzgar ve güneşten korunmak amaçlı olmaktadır. Bu tente modelleri hem manuel hem de otomatik tercih edilebilmektedir. Kullanıldığı alanın metrekaresine göre fiyatta değişiklik olmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Gürpınar, Avcılar, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Edirne, Gümüşyaka ve Kırklareli’ne hizmet vermekteyiz.

Dilerseniz diğer tente türlerimize de göz atabilirsiniz. Tente Çadır, Tente Branda, Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Karpuz Tente, Güneşlik Tente, Gölgelik Tente, Elle Açılır Tente, Dükkan Önü Tente, Balkon Tentesi, Teras Tente, Şeffaf Branda, Pergola Tente, Otomatik Tente, Bahçe Tentesi, Açılır Kapanır Tente.

Ayrıca Balkon Tente Fiyatları, ve Tente Fiyatları sayfalarımızı da fikir edinmek için ziyaret edebilirsiniz.